Hakkımızda

Anadolu üviversitesine 150m mesafede bulunan The Best Apart, Osmangazi üniversitesi kampüsüne, otogar, istasyon ve şehrin önemli merkezlerine şehrin çağdaş ulaşım aracı olan es-tram ile her an kolay ulaşım alanıdır.

Odalarda televizyon, dahili telefon ve radyo (kulaklıklı biri yatarken ya da ders çalışırken rahatsız olmaması için) bulunmaktadır.

Giriş ve çıkışlar kartlı sistemli olup, kız harici erkek giremez.

Apartımızın konumu Eskişehir'in en güzel yerinde olup, cadde üstünde ve önü parktır, bu yüzden araç gürültüsü ve komşu apartmandan rahatsız olunmaz

Kış aylarında havalar erken karardığında cadde üstünde Mobese kameraları ve apartımmızın kendi kameraları bulunduğundan kimsenin sizlere rahatsızlık vermeden güvenli bir şekilde aparta girip çıkabilirsiniz.

Gündüz sekreter ve gece güvenlik danışmada bekler. 24 saat kontrol altındadır. Giriş ve çıkışlar kamera ile kayıt altına alınmaktadır.

Apartımız temizliğe çok önem verdiğinden, daireler ve ortak alanlar temizlikçi bayanlar tarafından sürekli temizlenir.

Apartımız Anadolu Üniversitesine 150 metre mesafededir. Osmangazi Üniversitesine ise önünden kalkan otobüs ve tramvayla gidilebilmektedir.

Yorumlar

Üç yıldan beri apartınızda kalıyorum.Apartınızdan çok memnunum.Bu sene okulum bitti.Ayrlacağım için çok üzülüyorum.Bütün çalışanlara tek tek teşekkür ederim.Bilhassa Apatımızın Müdiresine bu üç yıl içinde bana yeri geldi ablalık yeri geldi annelik yaptığı için sonsuz teşekkürler.

İlknur Soysal

KIZIM ESKİŞEHİR DE OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİNİ KAZANDI İNTERNET TEN ÇOK ARAŞTIRMA YAPTIK.THE BEST APARTI ÇOK BEĞENDİK.KIZIM ŞİMDİ THE BEST APART TA KALIYOR.ÇOK MEMNUNUZ. KIZIMI GÜVENEREK BIRAKTIM.TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER..

Yasin ÖNER